O prázdninách je potřeba sklidit úrodu

20. 8. 2020
Školička Kamarád Nové Veselí

Prázdninové dny ve školičce nejsou jen o hrách, zábavě a dobrodružství. I přesto, že k tomu sluníčko vybízí, je potřeba i trochu práce a zodpovědnosti. Vždyť sme něco nasázeli, a teď nám to postupně dozrává. A když přiložíme ruku k dílu, zbude čas i na tu zábavu☺. Sklidili jsme kedlubny, ty jsme i snědli. Průběžně sklízíme byliny a další plody na naší zahradě. Měsíček, diviznu, jitrocel, řebříček, saturejku, dobromysl, levanduli, yzop....no, je toho hodně. Něco děti, něco paní učitelky☺.