O krok blíže k získání bronzového cetrifikátu.

21. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Dnešním dnem jsme ve školní jídelně přešli z konvenčního mycího prostředku na mytí nádobí na šetrný ekologický prostředek od firmy vanBaerle Swiss Hygiene s.r.o. Snažíme se tak splnit další bod k získání bronzového certifikátu. 

O krok blíže k získání bronzového cetrifikátu. 1O krok blíže k získání bronzového cetrifikátu. 1O krok blíže k získání bronzového cetrifikátu. 1O krok blíže k získání bronzového cetrifikátu. 1O krok blíže k získání bronzového cetrifikátu. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací