Nudličky do polívčičky

26. 4. 2018
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Chvilka hnětení, chvilka válení, chvilka sušení a hurá na krájení na strojku. Krásné a chutné nudličky vlastnoručně vyrobené dětmi zpestřily naše polévky. Z všednodenní polévky udělají sváteční!

Nudličky do polívčičky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací