Nové nápady ve stravování

11. 9. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

V novém školním roce jsme se opět všichni sešli,abychom vylepšili jídelníčky a vedli děti ještě ke zdravějšímu stravování.Dali jsme si za úkol,že přidáme více zeleniny, luštěnin,ale také například semínek.Vyzkoušíme také nové recepty,které budou pro naši kuchyni možná i netradiční. S tímto nám pomůže naše nová posila - nutriční terapeutka Lucie Zálešáková DiS. A hned se pochlubíme novým receptem-semínkový chléb bez vajec,mléka a mouky.

Nové nápady ve stravování 1Nové nápady ve stravování 1Nové nápady ve stravování 1Nové nápady ve stravování 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací