Netradiční stromečky :-)

20. 12. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Dnes jsme si ve škole s dětmi udělali zdravé občerstvení. Resp.zdravé stromečky. Jeden byl zeleninový a druhý ovocný.A samozřejmě nesmělo chybět cukroví a dárečky. Tímto se s Vámi v tomto roce loučíme,přejeme krásné Vánoce a těšíme se zase příští rok :-)

Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1Netradiční stromečky :-) 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací