Neplýtváme s potravinami

6. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Reagujeme na téma-plýtvání jídlem. S dětmi jsme si vysvětlili,jak je velmi důležité šetřit s potravinami a ukázali jsme si vícero možností,jak tyto potraviny,ještě dále zpracovávat. Od našich hodných kuchařek jsme si vzali odřezky zeleniny a nechali jsme je znovu vyklíčit. A jak stačí málo.Jen surovina,kelímek a voda. Teď budeme už jen každý den pozorovat,jak nám ,,zahrádka" krásně klíčí:-)

Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1Neplýtváme s potravinami 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací