Nejpilnějším blogerem v říjnu byla Základní škola Neratovice

1. 11. 2015

Cílem informačního blogu je informovat rodiče o tom, jak se škole daří naplňovat kritéria programu Skutečně zdravá škola. Blog může obsahovat jakékoli příspěvky, vztahující se k aktivitám tvorby kultury zdravého stravování ve škole.

V říjnu se do blogování zapojily jen dvě školy: Základní škola Neratovice a Mateřská škola Děvčátka MOMO.

Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice přispěla v říjnu celkem pěti články - to je opravdu skvělý výkon. Mohli jsme si přečíst: 

Gratulujeme k vítězství a posíláme slíbené dárky od obchodní společnosti PRO-BIO. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací