Nejoblíbenější akce pro děti i rodiče v naší školce

9. 11. 2018
Mateřídouška-soukromá mateřská škola, s.r.o., Brno

 Jsou to:
- ochutnávka zdravé stravy pro rodiče
- nákup ovoce a zeleniny na Zelném trhu, ochutnávky, hádanky
- příprava salátů
- příprava zdravé tabule na oslavu narozenin
- dílničky pro rodiče a děti, jejichž součástí je i vaření
- návštěva farmy
- pěstování rajčátek ze semínka
- tematické části s názvy- Chci být zdravý, Znám svoje tělo, Co nám chutná, Vůně
  podzimu, Vůně jara (sezonní ovoce a zelenina), Návštěvy v Otevřené zahradě

Nejoblíbenější akce pro děti i rodiče v naší školce 1Nejoblíbenější akce pro děti i rodiče v naší školce 1Nejoblíbenější akce pro děti i rodiče v naší školce 1Nejoblíbenější akce pro děti i rodiče v naší školce 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací