Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ

14. 2. 2020
ZŠ a MŠ Malšice

Když to venku není na koulovačku, tak co budeme dělat, aby to vycházelo ze zájmu dítěte a jeho bezprostředního okolí? Na zahradu chodíme stále a nejen na zahradu. Zimní přírodu pozorujeme v našem širokém okolí. A i když si ptáčci ledasco najdou na zemi a na keříčcích, přesto potřebují doplnit zásoby i jinak. A to byl úkol pro nás. Koupit hotové výrobky by uměl každý, ale my jsme si dali jiný cíl. Zjisti co ptáčci potřebují a přines do školky! A pak to začalo. Z počátku to vypadalo jako vaření pejska a kočičky z knížky Josefa Čapka, ale nakonec vše dopadlo tak jak mělo. A pro výroby jsme použili pouze přírodní materiál. Žádné plastové sítky. 

Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1Nejen člověk musí být v zimě z něčeho živ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací