Návštěva ve voňavých zahradách

30. 5. 2018
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Dne 23. 5. 2018 proběhl v naší školce výlet na farmu Zahrady U Splavu v Doudlebách nad Orlicí. Zde se děti seznamovaly s pěstováním bylinek, samy si vyzkoušely sázení, zalévání, činnosti s již zralými rostlinami, absolvovaly také ochutnávku bylinkového nápoje a svačinky a odnesly si domů květináček s vlastnoručně zasazeným salátem, aby o rostlinku doma mohly dále pečovat. V rámci výletu, jsme také navštívili nedaleký „Babiččin dvoreček“, kde jsme se podívali na chov některých domácích užitkových zvířat.

Návštěva ve voňavých zahradách 1Návštěva ve voňavých zahradách 1Návštěva ve voňavých zahradách 1Návštěva ve voňavých zahradách 1Návštěva ve voňavých zahradách 1Návštěva ve voňavých zahradách 1Návštěva ve voňavých zahradách 1Návštěva ve voňavých zahradách 1Návštěva ve voňavých zahradách 1Návštěva ve voňavých zahradách 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací