Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta

10. 11. 2017
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

Na podzim loňského školního roku jsme měli velmi vzácnou návštěvu - pana Jiřího Šubrta - velmi talentovaného a známého šéfkuchaře. Navštívil naši kuchyň, ochutnal jídlo, které mu naše milé kuchařky připravily a předal nám jeho drahocené a vzácné rady. 

Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1Návštěva v kuchyni pana kuchaře Šubrta 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací