Návštěva v kuchyni

28. 3. 2019
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

V různých dnech se vystřídaly po malých skupinkách. Prošly celé prostory a postupně se seznámily s různými kuchyňskými stroji. Ukázaly jsme jim, jak se vaří ve velkých varných kotlech a peče v konvektomatu. Společně s paní kuchařkami si popovídaly o tom, co se zrovna připravuje k obědu, z jakých surovin a kolik je kolem práce.

Po návštěvě, ze které si děti odnesly plno dojmů, si ještě ve svých třídách s paní učitelkou vše probraly a oběd jim o to více chutnal.                                       

Ivana Baláková, vedoucí stravování

Návštěva v kuchyni 1Návštěva v kuchyni 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací