Návštěva soukromé farmy s teletínem

14. 4. 2017
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace, odloučené pracoviště U Skřítků, Seifertova 6

V březnu jsme navštívili soukromou farmu s domácími a hospodářskými zvířaty a teletínem v Rantířově. Děti měly možnost na vlastní oči vidět některá domácí a hospodářská zvířata, např. králíky, kočky, krávy a telátka, ovce. Získaly základní informace o jejich chovu, čím se živí, v jakém prostředí se chovají. Paní Šašková dětem ukázala, kde se věnují odchovu telat a trpělivě odpovídala na všetečné otázky dětí. Děti ocenily, že si mohly některá zvířátka pohladit. Největší zážitek však pro děti bylo sledování automatického „drbátka“ pro krávy. Nakonec si děti zaskákaly z balíku slámy. Rodina Šaškových svoji malou farmu zbudovala na místě hospodářské budovy bývalého zámečku v Rantířově u Jihlavy a současně se s chovem zaměřují na prodej produktů rostlinné a živočišné výroby. Prostředí, kde se zvířata nacházejí je čisté a s láskou opečovávané. Děkujeme, že jsme měly možnost k nim s dětmi zavítat.   

Návštěva soukromé farmy s teletínem 1Návštěva soukromé farmy s teletínem 1Návštěva soukromé farmy s teletínem 1Návštěva soukromé farmy s teletínem 1Návštěva soukromé farmy s teletínem 1Návštěva soukromé farmy s teletínem 1Návštěva soukromé farmy s teletínem 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací