Návštěva Rodinné farmy Částkov

31. 5. 2017
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim
Děti si prohlédly zvířátka a vyrazily na pole, kde jim farmáři ukázali nářadí a způsob, jak s ním pracovat. Děti si vše mohly vyzkoušet.
Bylo to setkání s milými lidmi, kteří dělají svojí práci s láskou k přírodě. Jde to bez chemie, té máme všichni kolem víc než dost. Jdou na to chytře s využitím zkušeností našich předků, poznatky o permakultuře a s citem. Vlastně tu láska kouká z každého koutu, mrkev se má ráda s cibulí a kosa louce svědčí víc než sekačka. Budeme rádi, když tato návštěva uvízne dětem v mysli a převezmou si tento citlivý model chování se k přírodě do života.
Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1Návštěva Rodinné farmy Částkov 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací