Návštěva Rodinné farmy Částkov

31. 5. 2017
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim
Děti si prohlédly zvířátka a vyrazily na pole, kde jim farmáři ukázali nářadí a způsob, jak s ním pracovat. Děti si vše mohly vyzkoušet.
Bylo to setkání s milými lidmi, kteří dělají svojí práci s láskou k přírodě. Jde to bez chemie, té máme všichni kolem víc než dost. Jdou na to chytře s využitím zkušeností našich předků, poznatky o permakultuře a s citem. Vlastně tu láska kouká z každého koutu, mrkev se má ráda s cibulí a kosa louce svědčí víc než sekačka. Budeme rádi, když tato návštěva uvízne dětem v mysli a převezmou si tento citlivý model chování se k přírodě do života.