Návštěva pravé staročeské "zabijačky"

11. 1. 2019
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Děti v tomto týdnu navštívily hospodářství v sousedství, kde shlédly při práci místní řezníky, kteří právě pracovali na porážce prasete domácího. Exkurzi předcházelo povídání ve třídě o tom,  jak to při takové "zabijačce" chodí a jaké produkty je možné z prasete získat.

Návštěva pravé staročeské "zabijačky" 1Návštěva pravé staročeské "zabijačky" 1Návštěva pravé staročeské "zabijačky" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací