Návštěva malé rodinné farmy v Popovicích u Brna

23. 5. 2017
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Dne 23.5. 2017 vyrazily děti z naší školky na exkurzi na farmu paní Navrátilové v Popovicích u Brna. Hlavním zdrojem zemědělské činnosti této farmy je rostlinná výroba. Všechno krmení pro zvířata si sami pěstují. Děti si mohly prohlédnout stroje, které se používají pro jednotlivé práce na poli, viděly jak se pěstují jednotlivé druhy obilovin i ostatních krmiv, sloužící k výživě zvířat, jak se skladují, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Dále se děti dozvěděly, co která zvířata žerou, jaké jsou jejich potřeby, mohly si dokonce zkusit podojit kozu a viděly ukázku výroby sýru. Pro všechny děti i paní učitelky byla návštěva farmy nezapomenutelným zážitkem.

Návštěva malé rodinné farmy v Popovicích u Brna 1Návštěva malé rodinné farmy v Popovicích u Brna 1Návštěva malé rodinné farmy v Popovicích u Brna 1Návštěva malé rodinné farmy v Popovicích u Brna 1Návštěva malé rodinné farmy v Popovicích u Brna 1Návštěva malé rodinné farmy v Popovicích u Brna 1Návštěva malé rodinné farmy v Popovicích u Brna 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací