Návštěva KOZÍ FARMY

28. 9. 2017
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Odkaz na shlédnutí videa.

http://www.zstrisekery.cz/clanky/projekty/mleko-a-my/

Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1Návštěva KOZÍ FARMY 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací