Návštěva Jarošova statku

18. 4. 2019
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace
Děti se na statku seznámily se zvířátky, které lze nalézt na statku nebo na dvoře u babičky. Mohly obdivovat koně a poníky, pohladily si ovečky a kozy, pomazlily se s králíčky.
O zvířátkách se dozvěděly nejen spoustu informací, ale mohly si je i prohlédnout zblízka a také se o ně postarat. Vyzkoušely si vyčistit poníka nebo uklidit bobky u koní.
ed návštěvou statku se děti v MŠ se zvířátky seznamovaly pomocí obrázků, knih, encyklopedií, inter. tabule, kde se i zároveň dozvěděly o užitku těchto zvířat.