Návštěva Jarošova statku

18. 4. 2019
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace
Děti se na statku seznámily se zvířátky, které lze nalézt na statku nebo na dvoře u babičky. Mohly obdivovat koně a poníky, pohladily si ovečky a kozy, pomazlily se s králíčky. 
O zvířátkách se dozvěděly nejen spoustu informací, ale mohly si je i prohlédnout zblízka a také se o ně postarat. Vyzkoušely si vyčistit poníka nebo uklidit bobky u koní.
ed návštěvou statku se děti v MŠ se zvířátky seznamovaly pomocí obrázků, knih, encyklopedií, inter. tabule, kde se i zároveň dozvěděly o užitku těchto zvířat.
Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1Návštěva Jarošova statku 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací