Návštěva farmy

5. 6. 2017
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

V pátek byli naši školáci na výletě jehož součástí byla i návštěva ekofarmy Žlutava, kde si měli možnost prohlédnout různá domácí zvířata.

Návštěva farmy 1Návštěva farmy 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací