Návštěva farem v Ratibořicích

19. 10. 2017
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

V rámci projektu Skutečně zdravá škola, do kterého jsme zapojeni, navštívili 16.10.  všichni prvňáčci kozí a králičí farmy v Ratibořicích. Děti se seznámily s chodem farem, měly možnost ochutnat kozí jogurtové mléko, ale největším zážitkem pro ně bylo krmení koz a mazlení se s králíky. Velkou měrou ke krásnému výletu přispělo i neuvěřitelně pěkné a teplé počasí a taky parádní jízda luxusním autobusem. Spokojené byly děti i paní učitelky.

Návštěva farem v Ratibořicích 1Návštěva farem v Ratibořicích 1Návštěva farem v Ratibořicích 1Návštěva farem v Ratibořicích 1Návštěva farem v Ratibořicích 1