Návštěva farem v Ratibořicích

19. 10. 2017
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

V rámci projektu Skutečně zdravá škola, do kterého jsme zapojeni, navštívili 16.10.  všichni prvňáčci kozí a králičí farmy v Ratibořicích. Děti se seznámily s chodem farem, měly možnost ochutnat kozí jogurtové mléko, ale největším zážitkem pro ně bylo krmení koz a mazlení se s králíky. Velkou měrou ke krásnému výletu přispělo i neuvěřitelně pěkné a teplé počasí a taky parádní jízda luxusním autobusem. Spokojené byly děti i paní učitelky.

Návštěva farem v Ratibořicích 1Návštěva farem v Ratibořicích 1Návštěva farem v Ratibořicích 1Návštěva farem v Ratibořicích 1Návštěva farem v Ratibořicích 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací