Naše žížaly ve vermikompostéru

12. 9. 2019
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

Staráme se o žížaly ve vermikompostéru a máme pak hnojivo na záhonky a kytky v květináči. Dáváme jim bio odpad od našich kuchařek.

Naše žížaly ve vermikompostéru 1Naše žížaly ve vermikompostéru 1Naše žížaly ve vermikompostéru 1Naše žížaly ve vermikompostéru 1Naše žížaly ve vermikompostéru 1Naše žížaly ve vermikompostéru 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací