Naše zdraví to nás baví

19. 3. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

Po vánočních svátcích se naše třída předškoláků seznamovala s tématem zdravého stravování. Během třech týdnů se děti seznamovaly se zdravým životním stylem a se vším, co k němu patří. Děti při skupinových činnostech třídily potraviny na zdravé a nezdravé, ovoce, pečivo, zeleninu, mléčné výrobky, sladkosti. O všech svých poznatcích si společně povídaly a získané znalosti si ověřovaly při sestavování potravinové pyramidy. Zdravý životní styl, není jen o stravě, ale také o pohybu, proto jsme se během tohoto tématu věnovali sportu. 

Naše zdraví to nás baví 1Naše zdraví to nás baví 1Naše zdraví to nás baví 1Naše zdraví to nás baví 1Naše zdraví to nás baví 1Naše zdraví to nás baví 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací