Naše zdravé nástěnky

13. 6. 2018
Duběnka

Během celého školního roku nám paní kuchařky dělaly krásné nástěnky. Mohli jsme se zde dozvědět spoustu informací o netradičních zdravých potravinách, ze kterých máme často dobroty ke svačinkám či k obědu. Doma jsme mohli zkusit zajímavé recepty. Pro děti byly připravené hádanky. Několikrát se objevily i pozvánky na semináře týkající se zdarvé stravy. U nástěnek se často zastavovali nejen rodiče, ale i prarodiče, starší sourozenci dětí i paní učitelky. Moc  děkujeme všem kuchařkám které se na nástěnkách podílely a těšíme se na další recepty a hlavně dobroty :-)