Naše zdravé nástěnky

13. 6. 2018
Mateřská škola Duběnka

Během celého školního roku nám paní kuchařky dělaly krásné nástěnky. Mohli jsme se zde dozvědět spoustu informací o netradičních zdravých potravinách, ze kterých máme často dobroty ke svačinkám či k obědu. Doma jsme mohli zkusit zajímavé recepty. Pro děti byly připravené hádanky. Několikrát se objevily i pozvánky na semináře týkající se zdarvé stravy. U nástěnek se často zastavovali nejen rodiče, ale i prarodiče, starší sourozenci dětí i paní učitelky. Moc  děkujeme všem kuchařkám které se na nástěnkách podílely a těšíme se na další recepty a hlavně dobroty :-)

Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1Naše zdravé nástěnky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací