Naše zdravá školka

27. 11. 2019
13.Mateřská škola

I v letošním školním roce se nám daří promítnout záměr SZŠ do běžných činností naší školky. Děti se podílejí na přípravě svačin, i rodiče se více snaží připravit zdravější narozeninové mlsání pro děti. A při pravidelných dlouhých vycházkách se děti těší na tom, jak si pochutnají na zdravé svačince.

Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1Naše zdravá školka 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací