Naše výpěstky na vánočním jarmarku

1. 12. 2018
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Tento rok jsme se rozhodli, že na vánočním jarmarku v naší obci nabídneme výpěstky z naší zahrady. Všechno, co jsme vypěstovali, jsme během května, června a září nasušili a nyní jsme chystali a balili konkrétní výrobky.

Naše výpěstky na vánočním jarmarku  1Naše výpěstky na vánočním jarmarku  1Naše výpěstky na vánočním jarmarku  1Naše výpěstky na vánočním jarmarku  1Naše výpěstky na vánočním jarmarku  1Naše výpěstky na vánočním jarmarku  1Naše výpěstky na vánočním jarmarku  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací