Naše první sklizeň brambor

7. 10. 2020
Mateřská škola Dobroměřice

Na školní zahradě dnes děti sklízely brambory, které na jaře zasázely. Brambory vykopaly, očistily a ukládaly je do připraveného radvanečku. Když byla práce hotová, děti společně  brambory umyly a paní kuchařka jim je uvařila k obědu. Na omaštěných bramborách si moc pochutnaly. 

Naše první sklizeň brambor  1Naše první sklizeň brambor  1Naše první sklizeň brambor  1Naše první sklizeň brambor  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací