Naše malá zahrádka

4. 5. 2018
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

Letošní sucho naší zahrádce moc neprospívá tak se musíme snažit aby nám aspoň něco opravdu narostlo. Cibulka už vyrazila ale mrkvičky ještě nejsou vidět tak musíme zalévat.

Naše malá zahrádka 1Naše malá zahrádka 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací