Naše kuchařky na konferenci Skutečně zdravá škola

31. 10. 2015
ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

Minulý týden se zástupci ŠJ Světlana Balážová a Hana Zámečníková zúčastnily Konference Skutečně zdravé školy.
Ta se konala v překrásném prostředí Magistrátu hlavního města Prahy. Přednášejícími byli zakladatel Tom Václavík, propagátorka tohoto projektu Margit Slimáková a zástupci 15 pilotních škol, kteří hovořili o svých zkušenostech a začátcích v tomto programu.
Na zpáteční cestě se nám podařil kapitální úlovek - měly jsme možnost si popovídat o školním stravování se Zdeňkem Pohlreichem.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací