Naše bylinková zahrádka

1. 6. 2017
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

 Bylinkovou zahrádku využíváme k ochucení pitné vody, nebo jako přírodní dochucovadlo pomazánek, brambor, masa, atd.

Naše bylinková zahrádka 1Naše bylinková zahrádka 1Naše bylinková zahrádka 1Naše bylinková zahrádka 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací