Nadšení a radost dětí z první sněhové nadílky

29. 1. 2018
Mateřská škola Duběnka

V lednu napadlo spoustu sněhu a naše třída Kaštánků vyrazila na školní zahradu,abychom si všichni užili sněhové nadílky. Děti stavěly sněhuláky,válely sněhové koule,vytvářely  stavby ze sněhu.

Kreativity nebralo konce a opravdu si všichni sněhu užili.

Nadšení a radost dětí z první sněhové nadílky 1Nadšení a radost dětí z první sněhové nadílky 1Nadšení a radost dětí z první sněhové nadílky 1Nadšení a radost dětí z první sněhové nadílky 1Nadšení a radost dětí z první sněhové nadílky 1Nadšení a radost dětí z první sněhové nadílky 1Nadšení a radost dětí z první sněhové nadílky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací