MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady"

11. 10. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Druhý říjnový týden jsme měli ve třídě téma  ,,Šel zahradník do zahrady “.Celý týden jsme si hráli na zahradníky a poznávali jsme různé druhy zeleniny a ovoce, pozorovali jsme sklízení plodin. Na závěr týdne jsme se pustili do pečení jablečných šátečků. Děti krájely, válely, motaly, až byly šátečky hotové. Poté si je odnesly domů.

MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1MŠ Sluníčka na téma ,,Šel zahradník do zahrady" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací