MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora "

11. 10. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

V rámci činností k podzimnímu tématu ,,Koulela se brambora „ si nejmenší děti připravily zdravou dobrůtku. Z přinesených brambor si vykrájely různé tvary, pomastily je a paní kuchařky upekly.                Za hodinku byly opečené brambůrky na stole. Voněly úžasně a chutnaly ještě víc. Mňam.

MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1MŠ Hvězdičky na téma ,,Koulela se brambora " 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací