Mrkvování aneb "Oslava podzimní sklizně"

1. 11. 2017
Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice

V rámci oslav podzimní sklizně se děti z mateřské školky věnovaly mrkvi - proto "MRKVOVÁNÍ" :) Od pondělí do pátku děti mrkvičku využívaly při poznávacích hrách, výtvarném tvoření, ochutnávkách ... zkoušely mrkev oškrábat škrabkou a také z ní získat štávu v odšťavňovači. Byla z ní výborná šťávička na přípitek k narozeninám svátku dětí :) Ve čtvrtek jsme se sešli odpoledne za školkou i s rodiči a děti předvedly, co se doposud ve školce naučily za básničky a písničky. Pro děti jsme připravili mrkvové soutěže a úkoly. A protože při hře venku rychle tráví, moc se hodilo vynikající mrkvové občerstvení od šikovných maminek a babiček. Všem moc a moc děkujeme!