Meduňkový nápoj

26. 6. 2020
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Na naší školní zahrádce nám vyrostla meduňka. Při teplém letním dnu jsme se chtěli s dětmi osvěžit. Tento vynikající zelený nápoj se dá připravit snadno. Natrhali jsme si čerstvé listy meduňky (je možné listy rozmixovat) zalijeme vodou. Podle chuti a možnosti můžeme do nápoje kombinovat i různé jiné bylinky, jako je máta, kopřiva a další. Můžeme přidat limetku nebo citron. Meduňka působí dobře na naše zdraví. Například pomáhá na zažívání, nervy, pomáhá při nespavosti, úzkosti a nervové vyčerpanosti, při nadýmání a křečových bolestech a proti škytavce.

Meduňkový nápoj 1Meduňkový nápoj 1Meduňkový nápoj 1Meduňkový nápoj 1Meduňkový nápoj 1Meduňkový nápoj 1Meduňkový nápoj 1Meduňkový nápoj 1Meduňkový nápoj 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací