Mastička na rýmičku

29. 11. 2018
Školička Kamarád Nové Veselí

Nejdříve jsme v horké lázni roztopili bambucké máslo, do něj pak děti natrhaly kousíčky medových plátů, nakonec zakáply mentolovou esenci a pak už paní učitelky nalévaly mastičku do nachystaných kelímků. Děti jsme řádně poučili o možných rizicích a ty se se vším vypořádaly dobře. Důležité je dát dětem příležitost zapojit se. Na kelímky jsme pak nalepili samoleku a dali je do organzového pytlíčku. Tak, a dáreček je připravený ke koupi☺.