Masopust v Malšicích

13. 2. 2020
ZŠ a MŠ Malšice

Návrat k tradicím - o to se snažíme i v Malšicích. Na sklonku zimy je tradicí Masopust a vše co se kolem této doby děje. Až do loňského roku jsme pro děti pořádali karneval a zůstávali v prostorách školky. Letos to bude jinak.....Vyrazíme do ulic......Rodiče jsme požádali, aby dětem připravili masky, které se dají navléknout přes teplé oblečení. Ani paní učitelky nezůstanou s maskami pozadu. Nebude určitě chybět bába s nuší, kominíček, medvěd a další tradiční masky. 

A co by to bylo za masopustní veselí bez koblih? I ty budeme mít. Naše paní kuchařky nám koblihy upečou, my nazdobíme trakař a budeme rozdávat....

Všichni se moc těšíme a po akci dodáme i fotografie, tak se můžete těšit.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací