Máslo? Není nic jednoduššího!

25. 4. 2018
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Minulý týden jsme si v rámci tématu "Domácí zvířátka" s dětmi vyzkoušeli vlastnoruční výrobu másla ze smetany. Děti samy vyšlehaly smetanu ručním šlehačem a po vytvoření másla si jej namazaly na chléb. Byli jsme velmi překvapeni, že i notoričtí odmítači čímkoli namazaného pečiva, si na pečivu pochutnávali na silných vrstvách voňavého čestvého másla a přidávali si další a další kusy. Vlastní zkušenosti a prožitky jsou opravdu nenahraditelné.

Máslo? Není nic jednoduššího! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací