Maškarní karneval ve školce.

8. 3. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Děti v mateřské škole si minulý týden užily  maškarní karneval.  Přišly oblečené v kostýmech pohádkových bytostí spolu s paní učitelkami.

Aby bylo vše stylové paní kuchařky jim připravili zdravé chleby s cizrnovou pomazánkou a nazdobily je do tvaru klauna. 

Celý den si všichni náramně užili.

Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací