Maškarní karneval ve školce.

8. 3. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Děti v mateřské škole si minulý týden užily  maškarní karneval.  Přišly oblečené v kostýmech pohádkových bytostí spolu s paní učitelkami.

Aby bylo vše stylové paní kuchařky jim připravili zdravé chleby s cizrnovou pomazánkou a nazdobily je do tvaru klauna.

Celý den si všichni náramně užili.

Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1Maškarní karneval ve školce. 1