Mámo, táto pojďte ochutnat

14. 3. 2016
Mateřská škola Čtyřlístek Odry

Rodič bude mít možnost každý den odpoledne ochutnat pomazánku, kterou jsme dětem podávali k ranní svačince. Svačinku tátovi nebo mámě namaže jejich ratolest a společně tak mohou posoudit, co nabízíme.

Pro tento týden připravujeme špenátovou, krtečkovu (z tvarohu a mrkve), tuňákovou, drožďovou s obilnými klíčky a na závěr týdne málo známou pomazánka z červené čočky, to vše s různorodým pečivem (např. chléb celozrnný, žitný, Moskva...).

Na nástěnkách všech 10 tříd budou k dispozici recepty a rodiče a hosté budou moci ke konci týdne vyhodnotit "Top svačinku" .

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací