Mami, tati, podívej!

26. 9. 2018
Mateřská škola Duběnka

S rodiči spolupracujeme aktivní i pasivní formou. Pomocí aktivní spolupráce jsme během školního roku 2017/2018 spolu s rodiči sestavili Rodičovskou kuchařku, ze které čerpají kuchařky při přípravě pokrmů v kuchyni MŠ. Do kuchařky přispělo svými osvědčenými recepty spousta maminek. Dále s dětmi každý čtvrtek vyrábíme pomazánky a recepty na ně předávají děti svým maminkám, aby si ho mohli zkusit i doma s celou rodinou.

Jako prostředek pasivní spolupráce využíváme hlavní nástěnku školy, kde se rodiče mohou dočíst informace o projektu Skutečně zdravá škola a načerpat další inspiraci na nové recepty od kuchařek MŠ.

Mami, tati, podívej! 1Mami, tati, podívej! 1Mami, tati, podívej! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací