Máme rádi ovoce

17. 10. 2018
Mateřská škola Duběnka

Ve třídě Modřínků mají rádi ovoce! A to na všechny způsoby. Nejen, že chutné ovoce jí skoro denně ke svačince, ale zkouší ho využít i při výtvarných činnostech. Děti zjistily, že obtiskování jablíček i jejich výroba pomocí trhaného papíru je velká zábava. 

Máme rádi ovoce 1Máme rádi ovoce 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací