Malí kuchtíci

23. 5. 2019
Mateřská škola Březí, příspěvková organizace

Naše děti jsou velmi šikovné a tak pro ně nebyla žádná těžká práce, aby si samy přichystaly zdravou svačinku. Paní kuchařka jim vše potřebné nachystala a vysvětlila. Děti samy míchaly, krájely, mazaly a zdobily. Ze své práce měli velkou radost a o to více jim pak svačinka chutnala. Jestli máte také chuť, pro inspiraci přikládáme náš recept na celerovou pomazánku s tvarohem: 

-tvaroh polotučný

-zakysaná smetana (nebo jogurt)

-syrový celer

-eidam

-pažitka

-sůl

-citronová šťáva

Postup: tvaroh vyšleháme se zakysanou smetanou a solí, celer nastrouháme společně se sýrem, vše zakápneme citronovou šťávou a přídáme nakrájenou pažitku.

Malí kuchtíci 1Malí kuchtíci 1Malí kuchtíci 1Malí kuchtíci 1Malí kuchtíci 1Malí kuchtíci 1Malí kuchtíci 1Malí kuchtíci 1Malí kuchtíci 1Malí kuchtíci 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací