Malá kuchařinka a hospodyňka v MŠ Malínek

16. 10. 2016
Mateřská škola Malínek, Liberec, Kaplického 386, přísp. org

Malá hospodyňka v MŠ Malinek

V naší mateřské škole máme nejen skvělé paní kuchařky, ale také skvělé malé kuchařinky  - „ Malé hospodyňky“. V rámci našeho programu „Skutečně zdravý Malínek“ realizujeme s dětmi již 3 rokem odpolední dílničky zaměřené na zdravé stravování a stolování. Vyrábíme s dětmi netradiční moučníky z čerstvého ovoce,  špaldové mouky, sóji, pohanky. Připravujeme pro rodiče „ Zdravé pomazánky „ podle našich receptur např. z červené řepy, listového špenátu, cizrny aj. Recepty i výrobky si odnášejí děti domů.