Malá kuchařinka a hospodyňka v MŠ Malínek

16. 10. 2016
Mateřská škola Malínek, Liberec, Kaplického 386, přísp. org

Malá hospodyňka v MŠ Malinek

V naší mateřské škole máme nejen skvělé paní kuchařky, ale také skvělé malé kuchařinky  - „ Malé hospodyňky“. V rámci našeho programu „Skutečně zdravý Malínek“ realizujeme s dětmi již 3 rokem odpolední dílničky zaměřené na zdravé stravování a stolování. Vyrábíme s dětmi netradiční moučníky z čerstvého ovoce,  špaldové mouky, sóji, pohanky. Připravujeme pro rodiče „ Zdravé pomazánky „ podle našich receptur např. z červené řepy, listového špenátu, cizrny aj. Recepty i výrobky si odnášejí děti domů.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací