Lívanečky z ovesných vloček a tvarohu

16. 5. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

Na kroužku "šikovná vařečka" jsme s dětmi smažili lívanečky z ovesných vloček, tvarohu a celozrnné mouky. Přes počáteční nedůvěru všem chutnalo a rozdala jsem i několik receptů. Děti si je chtějí udělat doma s rodiči. A z toho mám velkou radost - přes děti motivovat rodiče je nejlepší cesta ke zdravějšímu stylu všech. Pokud recept doma rodiče s dětmi uvaří, určitě i ochutnají a věřím, že bude chutnat i jim....

Lívanečky z ovesných vloček a tvarohu 1Lívanečky z ovesných vloček a tvarohu 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací