Listopadová svačinka v Kaštáncích

15. 11. 2018
Duběnka

Ještě před samotnou výrobou pomazánky jsme si všechny suroviny představili a něco jsme si k nim řekli. Poté děti postupně ingredience vyklopily do mísy, kde vše zamíchaly. Při výrobě v konečném výsledku pomáhaly všechny děti. Každé dítě mělo svůj úkol. Při společném stolování jsme společně hlídali, jestli všechny děti dodržují zásady stolování.

Listopadová svačinka v Kaštáncích 1Listopadová svačinka v Kaštáncích 1Listopadová svačinka v Kaštáncích 1Listopadová svačinka v Kaštáncích 1Listopadová svačinka v Kaštáncích 1