Listopadová svačinka v Kaštáncích

15. 11. 2018
Mateřská škola Duběnka

Ještě před samotnou výrobou pomazánky jsme si všechny suroviny představili a něco jsme si k nim řekli. Poté děti postupně ingredience vyklopily do mísy, kde vše zamíchaly. Při výrobě v konečném výsledku pomáhaly všechny děti. Každé dítě mělo svůj úkol. Při společném stolování jsme společně hlídali, jestli všechny děti dodržují zásady stolování.

Listopadová svačinka v Kaštáncích 1Listopadová svačinka v Kaštáncích 1Listopadová svačinka v Kaštáncích 1Listopadová svačinka v Kaštáncích 1Listopadová svačinka v Kaštáncích 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací