Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích

1. 11. 2018
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim
Rozmanitost je ve všech oblastech velice důležitá, především ve stravování má svůj velký význam. Proto bychom ještě jednou chtěli poděkovat všem, kteří jste na naši slavnosti přispěli něčím dobrým a chutným a zároveň děkujeme všem, kteří jste si s námi pohodové odpoledne užili.
Z místní produkce jste mohli ochutnat či nakoupit: mléčné výrobky Minimlékárna Juliana z Tuněchod, sirupy a další výrobky z divokých bylin na Chrudimsku a nebo z permakulturní zahrádky ležící na úpatí Železných hor Lektvary Pajoslavka, sušenky z Epifany Patisserie (Zmrzlina Zaječice), masné výrobky Milan Novotný a nechyběla ani ochutnávka školkové kuchyně paní vedoucí a kuchařky Lucie Sýkorové, a další :)
Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1Letošní Podzimní slavnosti ve fotografiích 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací