Léto - ředkvičky

8. 7. 2020
MŠ Francouzská, Kopřivnice

Dnešní den jsme se věnovali našim záhonům. Děti zjistily, že začíná dozrávat kedlubek, a že z hlíny na nás koukaly ředkvičky, které trochu připomínaly malé řepy. Děti s paní kuchařkou Katkou vitamínovou bombu vytrhaly ze záhonů a pořádně oklepaly hlínů z kořínků. Poté ředkvičky v kuchyni umyly a nakrájely pro všechny kamarády. I když si na kedlubny musíme chvíli počkat, na polévce z nich jsme si přesto pochutnávali na čerstvém vzduchu. Jej, to se potom krásně spalo.

p.u. Táňa

Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1