Léto - ředkvičky

8. 7. 2020
MŠ Francouzská, Kopřivnice

Dnešní den jsme se věnovali našim záhonům. Děti zjistily, že začíná dozrávat kedlubek, a že z hlíny na nás koukaly ředkvičky, které trochu připomínaly malé řepy. Děti s paní kuchařkou Katkou vitamínovou bombu vytrhaly ze záhonů a pořádně oklepaly hlínů z kořínků. Poté ředkvičky v kuchyni umyly a nakrájely pro všechny kamarády. I když si na kedlubny musíme chvíli počkat, na polévce z nich jsme si přesto pochutnávali na čerstvém vzduchu. Jej, to se potom krásně spalo.

p.u. Táňa

Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1Léto - ředkvičky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací