Léto - malinová marmeláda

17. 7. 2020
MŠ Francouzská, Kopřivnice

Maminka od Lucinky S. nám přinesla do MŠ svoje výpěstky. Červený rybíz a dva druhy malin. Maminka od Barborky nám zase donesla prázdné skleničky na zavařování. A tak jsme poslední den před uzavřením MŠ uvařili narychlo pár skleniček skvělé marmelády. 

p.u. Táňa

Léto - malinová marmeláda 1Léto - malinová marmeláda 1Léto - malinová marmeláda 1Léto - malinová marmeláda 1Léto - malinová marmeláda 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací