Léto - lípa a jitrocel

9. 7. 2020
MŠ Francouzská, Kopřivnice

Naše zahrada nám v létě poskytuje užitečné poklady. Tyto dny to jsou lipové květy a nebo třeba zapomenuté listy jitrocele. Čaj z lipového kvítí je vynikajícím přírodním lékem při nachlazení nebo při potížích ledvin. Společně s listím jitrocele, který pomáhá při astmatu, zápalu plic nebo při zánětech ve střevech, bude čaj úplná pecka na podzimní počasí. V září čaj budou děti prodávat na našem trhu společně s rybízovou marmeládou. Příští týden nás čeká levandule...

p.u. Táňa

Léto - lípa a jitrocel 1Léto - lípa a jitrocel 1Léto - lípa a jitrocel 1Léto - lípa a jitrocel 1Léto - lípa a jitrocel 1Léto - lípa a jitrocel 1Léto - lípa a jitrocel 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací