LAKTEA - Přebírání cen

23. 1. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Dnes 23.1.2018 nám pán od firmy LAKTEA dovezl ceny , které  jsme vyhráli v projektových soutěžích : Mléko a my  a FIT dobrota. 

Moc děkujeme a už se těšíme na vyhlášení dalších soutěží...... :-)

LAKTEA - Přebírání cen  1LAKTEA - Přebírání cen  1LAKTEA - Přebírání cen  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací